Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom nowoczesnych, wymagających klientów. Prowadzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat oraz bez ustanku się rozwijamy oferując optymalne rozwiązania legendarne współczesnemu rynkowi.

Panele podłogowe – elegancja, naturalność oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten cel został osiągnięty, co dla naszej profesjonalnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w naszej klarownej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest szczególnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowa posadzka pojawia się błyskawicznie i nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kontrahencie, skutkiem tego panele odnajdujące się w naszej klarownej ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, kultowy design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia żadnych problemów!

•             Trwałość i odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Czeka na Ciebie skład kompetentnych sprzedawców!

Nasza marka działa w oparciu o jasną i porządną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą konsumentom kompetentną poradą i pomocą w doborze godziwego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych klientów są też tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę trzeba było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dziś nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani fachowcy wielokrotnie potrzebują jedynie kilku godzin. To o wiele usprawnia proces remontu oraz przynosi szansę na duże oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania bądź też wątpliwości zachęcamy także do kontaktu a chętnie na wszystkie odpowiemy!

Źródło: sklep z panelami firmy parador